Preloader

Dziękuję Wam wszystkim za wspólnie spędzone chwile. To niezwykła radość, czytając Wasze wrażenia z naszych spotkań.

Dla mnie to ogromna motywacja do dalszej pracy! Zaufanie, jakim mnie obdarzacie, jest szczególne!

Uwielbiam przenosić Was do mojego świata, które nadaje mojemu życiu sens.

Dołożę wszelkich starań, abyście poczuli się wyjątkowi, tak by wykreować dla Was przepiękną pamiątkę na całe życie.

Monika Mieszkowska:

„Serdecznie Polecam!!!
Super zdjęcia, bardzo miła atmosfera, dużo śmiechu. Mieliśmy najpierw plener w sesji z Brzuszkiem a później sesje z Maluszkiem w studiu oba spotkania wspominamy z mężem bardzo bardzo dobrze 🙂. Studio perfekcyjnie przygotowane pod sesje z noworodkami ( przebierak, dodatkowa nagrzewnica aby maluszek nie marzl itd.) Pełen profesjonalizm. Co najważniejsze….UMIEJĘTNE podejście do „małej 18 dniowej modelki” 🙂 Pamiątka na całe życie :)Pani Gosia to prawdziwa artystka w swoim fachu. Podpowiada co robić aby fotki wyszły rewelacyjnie.
Polecam również na inne okazje takie jak np. chrzciny. Na pewno jeszcze skorzystamy z usług”

Beata Sadkowska:

„Czy poleciłabym sesje u Gosi? To dla mnie pytanie w stylu czy mleko jest białe lub czy woda jest mokra? Z całego serca mogę polecić każdej przyszłej mamie Sesje Brzuszkową, a dla nowonarodzonej istotki Sesje Noworodkową. Atmosfera przy pierwszej i przy drugiej wspaniała – pełno śmiechu, ciepła jakim emanuje Gosia i troski o najmniejszy szczegół. Przyszła mama w pięknej kreacji może poczuć się jak przynajmniej milion dolarów. Noworodek zaopiekowany przez Ciocie Gosię jest bezpieczny i super współpracuje – a w tym czasie rodzice w pełni się relaksują (nawet do momentu zaśnięcia na kanapie). Zdjęcia z Sesji Brzuszkowej wyszły rewelacyjnie, za to zdjęcia z Sesji Noworodkowej okazały się magiczne – uchwycone na zawsze chwile. Gosiu dałaś nam tyle radość wykonując z sercem zdjęcia Naszego Skarba. To Twoje Serce widać na każdym zdjęciu. Jeszcze raz przeogromnie Dziękujemy, pamiątka na całe życie!

Anna Maria Ostrowiecka

Opinia z indywidualnych warsztatów fotografii noworodkowej

„Długo myślałam jakimi słowami podziękować Gosi za ten cudowny czas na warsztatach noworodkowych. Gosiu jestem Ci bardzo wdzięczna, za tę wspaniałą atmosferę. Mam wrażenie, że znamy się co najmniej kilka lat. Jesteś niesamowita w tym co robisz i cudowne było obserwować Cię w Twoim żywiole. Mam nadzieję, że kiedyś będę choć odrobinę tak kochaną ciocią dla tych szkrabików jaką jesteś Ty. Dziękuję za pomoc każdego dnia i mega motywację 🙂 Jeśli zastanawiacie się nad warsztatami u Gosi to z czystym sumieniem polecam 🙂 🙂 🙂 Jeśli chodzi o sesję to kiedyś na pewno skorzystam z usług Gosi. Tak, tak kochana jak tylko się uda melduję się na sesji 🙂 🙂 🙂 Jeszcze raz po prostu dziękuję :*

Luba Va:

„Wspaniała sesja, cudowne pamiątki! Polecam Gosię wszystkim kto chce mieć niezapomniane wspomnienia pierwszych dni życia swojego maluszka 🙂 Pełen profesjonalizm, sporo pomysłów, kreacji i niesamowita umiejętność współpracy z maluchami. Ale przede wszystkim zdjęcia mające „duszę” Dziękujemy Tobie Gosiu za niezapomnianą sesje!”

Justyna Mizerska:

„Z czystym sumieniem polecamy usługi Gosi. Profesjonalne podejście do sesji z noworodkiem, bardzo miła atmosfera. Mieliśmy wątpliwości, czy nasz synek podczas sesji zachowa spokój i będzie współpracował z fotografem, ale po kilku minutach u „cioci” Gosi wiedzieliśmy, że każda sytuacja zostanie opanowana. 🙂Wyniki sesji to wspaniała pamiątka, naprawdę warto”

Lidia Kopeć :

„Gorąco polecam:) jesteśmy mega zadowoleni z efektów sesji noworodkowej 🙂zdjęcia są przepiękne i będą cudowna pamiątka. Sama sesja odbywa się w profesjonalny sposób a podejście Gosi do noworodków jest niesamowite 🙂 każdy szczegół jest dopracowany w 100%.
Bardzo dziękujemy za piękna pamiątkę”

Aleksandra Nieczyperowicz:

Gosia robi naprawdę bardzo przyjemną atmosferę podczas sesji zdjęciowej, wszystko jest przygotowane i przemyślane, sprawnie i bezpiecznie zajmuje się maluszkiem no i robi przepiękne zdjęcia. Jestem pod ogromnym wrażeniem moich zdjęć z sesji brzuszkowej i noworodkowej. Dziękuję Gosiu.

Magdalena Kępczyńska:

„Współpracując z Gosią przy sesji ciążowej czułam się niesamowicie, zero stresu przed obiektywem. Gosia to co robi, robi nie tylko super profesjonalnie, ale widać, że z wielką pasją. Polecam w 100%.”

Paulina Nakoneczna:

„Dla „Cioci Gosi” medal za cierpliwość ! Przemiła atmosfera, piękne zdjęcia ! Polecamy z całego serca”

Anna Frączek

Opinia z indywidualnych warsztatów fotografii noworodkowej

Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach indywidualnych z fotografii noworodkowej u Gosi. Wspaniała organizacja i świetna atmosfera podczas pracy pozwoliły mi na przyswojenie wiedzy w bardzo szybkim czasie. Gosia to właściwa osoba na właściwym miejscu. Cechuje ja 100% -centowa znajomość tego co robi, pełen profesjonalizm, ale również ciagła gotowość do pomocy po warsztatch. To bardzo istotne. Gosia jest miła i cierpliwa i to napewno ułatwia kontakt i współpracę. Ogrom wiedzy i odpowiedzi na wszystkie pytania to coś, czego potrzebujecie na poczatku swojej drogi. Polecam z czystym sumieniem skorzystanie z warsztatow indywidualnych u Gosi. Postep zostanie zauważony od razu! Dziekuje Gosiu.

Marlena Nowak

Opinia z indywidualnych warsztatów fotografii noworodkowej

„Miałam przyjemność odbyć warsztaty indywidualne u Gosi. Jestem pod wrażeniem jej wiedzy, talentu jak i podejścia do maluszków. Ciocia Gosia utuli, pośpiewa, nakarmi a przede wszystkim zrobi piękne zdjęcia. Młodzi rodzice mogą w tym czasie odpocząć bez obaw o swoje maleństwo. Sesja przebiega w miłej atmosferze i komfortowych warunkach dla małych modeli. Dziękuję Gosiu”